Świerk Zielono Biały na pniu

To, co wyróżnia Naszego Świerka Zielono Białego Na Pniu to jej pień wprost z lasu, na którym jest osadzona. Naturalne drzewo nie tylko stanowi ciekawą alternatywę dla zwykłego stojaka, ale też pięknie wygląda. Umieściliśmy go w solidnej, odpowiednio dociążonej donicy co zapewni dużą stabilność drzewka. Świerk Zielono Biały Na Pniu posiada gałęzie z najwyższej jakości folii PVC i część z nich jest pomalowana n biało.

Więcej
Świerk Zielony na pniu

To, co wyróżnia Naszego Świerka Zielonego na pniu to jej pień wprost z lasu, na którym jest osadzona. Naturalne drzewo nie tylko stanowi ciekawą alternatywę dla zwykłego stojaka, ale też pięknie wygląda. Umieściliśmy go w solidnej, odpowiednio dociążonej donicy co zapewni dużą stabilność drzewka. Świerk Zielony Na Pniu posiada gałęzie z najwyższej jakości folii PVC.

Więcej
Girlanda Żyłkowa Nierozczepiana

Nasza Girlanda zachwyca niezwykłą bujnością i puszystością. Igiełki na gałązkach nie tylko pięknie wyglądają, ale są bardzo delikatne w dotyku. Bez obaw o zadrapania przy jej modelowaniu. Girlanda ma piękny, intensywny kolor zieleni. Girlanda przy odpowiednim przechowywaniu będzie służyć na lata.

Więcej
Girlanda Żyłkowa Rozczepiana

Atrakcyjna sztuczna Girlanda Żyłkowa Rozczepiana jest stworzona z najwyższej jakości włoskiej żyłki. Materiał ten z powodzeniem jest wykorzystywany do produkcji Świątecznych drzewek oraz girland ze względu na to, że daje niezaprzeczalnie spektakularny efekt bujnych gałązek.

Więcej
Girlanda Żyłkowa Białe Końce

Nie możesz się doczekać Świąt Bożego Narodzenia? Uwielbiasz przystrajać swój dom? Mamy coś specjalnego dla Ciebie.
Wyjątkowa sztuczna Girlanda Żyłkowa Białe Końce jest wykonana z najwyższej jakości włoskiej żyłki. Charakteryzuje się niezwykłym, bardzo puchatym wyglądem. Girlanda ma bardzo sprężyste i delikatne w dotyku igły. Całość prezentuje się naprawdę gęsto.

Więcej
Choinka sztuczna Tuja Śnieżona

Narzekamy na wszechobecny brak miejsca, ale niech to nie będzie przeszkodą do radości z Gwiazdkowego drzewka. Dogodnym rozwiązaniem będzie nasza Choinka Tuja Śnieżona. Wkomponujesz ją nawet na niewielkiej przestrzeni, gdyż jest znacznie węższa niż standardowe drzewka świąteczne.

Więcej
Choinka sztuczna Tuja

Jak przystało na klasyczną tuję, nasze drzewko prezentuje wzorową, wąską linię. Poprzez charakterystyczny dla siebie zwężony kształt Choinka Tuja fenomenalnie sprawdzi się na niewielkich przestrzeniach.

Więcej
Choinka sztuczna Żyłkowa Białe Końce

Intensywna, nasycona zieleń igieł wykończona jest białym kolorem, co daje wrażenie drzewka świeżo oprószonego pierwszym śniegiem. Choinka jest niezwykle łatwa do modelowania. Szybko i bezproblemowo nadasz jej pożądany kształt.

Więcej
Choinka sztuczna Żyłkowa Rozczepiana

Gałęzie żyłkowe są cieniutkie i delikatne w dotyku. Dosłownie, możesz się do niej przytulić i poczuć jej miękkość. Choinka żyłkowa jest bardzo łatwa w modelowaniu, szybko i sprawnie nadasz jej pożądany kształt. Gałęzie choinki mają piękny, żywozielony kolor z delikatnie jaśniejszymi końcówkami.

Więcej
Choinka sztuczna Żyłkowa Nierozczepiana

Zachwyca niezwykłą gęstością i puszystością gałęzi. Igiełki na gałęziach nie tylko pięknie wyglądają, ale są bardzo delikatne w dotyku. Bez obaw o zadrapania przy jej rozkładaniu. Choinka bardzo szybko i bezproblemowo się modeluje. Drzewko ma piękny, intensywny soczysty kolor zieleni.

Więcej
Choinka sztuczna Świerk Alpejski

Nienaganna sztuczna Choinka Świerk Alpejski stworzona została z gałązek Pe oraz gałązek z najwyższej jakości gałązek z folii PVC. Gałązki PE są cenione za swoja wybitną jakość oraz realizm wykonania. Choinka zachowa swój piękny kształt na lata, gdyż wyśmienicie się przechowuje a jej gałęzie są oporne na odgniecenia.

Więcej
Choinka sztuczna Na Pniu Śnieżona

Choinka Na Pniu Śnieżona jest zarówno pięknym i bardzo praktycznym wyborem. Zdobi, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Nawet w niewielkim salonie czy kawalerce postawisz piękna Choinkę na pniu. Łatwo się ją przechowuje, po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Więcej
Choinka sztuczna Na Pniu

To, co ja wyróżnia Naszą sztuczną Choinkę Na Pniu to jej pień wprost z lasu, na którym jest osadzona. Naturalne drzewo nie tylko stanowi ciekawą alternatywę dla zwykłego stojaka, ale też pięknie wygląda. Umieściliśmy go w solidnej, odpowiednio dociążonej donicy co zapewni dużą stabilność drzewka.

Więcej
Choinka sztuczna Anna Szroniona

Imponujący jest jej śnieżny design. Połączyliśmy gałęzie z intensywnie zielonymi igłami subtelnie zakończonymi białym kolorem wraz z gałęziami efektownie pokrytymi śniegiem. Śnieg ten sprowadzamy z USA, jego wysoką jakość podkreśla certyfikat o niepalności.

Więcej
Choinka sztuczna Syberyjska Biała

Zjawiskowa sztuczna choinka Sosna Syberyjska Biała w całości stworzona z najwyższej jakości białej folii PVC. Głównymi zaletami tego materiału jest bardzo dobra trwałość. Gałązki drzewka łatwo się modelują, zachowają swój kształt po przechowywaniu.

Więcej
Choinka sztuczna Sosna Syberyjska

Nasza Sosna Syberyjska wyróżnia się naprawdę dużą gęstością. Zwiększyliśmy znacznie ilość gałązek, co sprawia, że choinka jest jeszcze bardziej bujna i efektowna. Intensywny zielony kolor idealnie nawiązuje do koloru żywego drzewka.

Więcej
Choinka sztuczna Sosna Biała

Nasza efektowna sztuczna choinka Sosna Biała wykonana jest w całości z białej folii PVC. Materiał ten nie tylko cechuje niezwykły śnieżnobiały kolor, ale i świetna jakość. Choinka jest trwała, łatwo można nadać gałązkom pożądany kształt, a także nie sprawi kłopotów przy przechowywaniu.

Więcej
Choinka sztuczna Sosna Białe Końce

Sosna z Białymi Końcami wyróżnia się swoim unikatowym kolorem gałęzi. Zielone igiełki choinki subtelnie wykańcza biały kolor niczym świeżo oprószona pierwszym, zimowym puchem.

Więcej
Choinka sztuczna Sosna

Prezentujemy nastrojową sztuczną choinkę Sosnę. Jest ona wykonana w całości z najwyższej jakości folii PVC. Folia ta z powodzeniem stosowana jest w produkcji choinek od wielu lat. To, co ją wyróżnia to trwałość. Choinka łatwo się modeluje oraz nie sprawia problemów przy przechowywaniu.

Więcej
Choinka sztuczna Jodła

Nie wyobrażasz sobie Świąt bez pięknego drzewka? My też. Dlatego, prezentujemy naszą piękną sztuczną choinkę Jodłę. Jest ona wykonana w całości z najwyższej jakości folii PVC. Materiał ten charakteryzuje się niezwykłą trwałością.

Więcej
Świerk PE Śnieżony

Olśniewający Świerk PE Śnieżony powstał z połączenia gałązek PE i folii PVC. Gałązki PE do złudzenia przypominają naturalne gałęzie drzew iglastych. Cechuje je zarówno niesamowita trwałość, jak i odporność na odgniecenia. Choinka jest trwała, będzie pięknie prezentowała się na lata.

Więcej