Choinka PE Złota z szyszkami

Drzewko ma piękny, żywozielony wielowymiarowy kolor. Subtelnie zostało pokryte złotym, migoczącym w świetle brokatem oraz naturalnymi, leśnymi szyszkami. Nie wymaga dekorowania, jest już piękną ozdobą sama w sobie.

Więcej
Choinka PE Śnieżona

Choinka PE Śnieżona umieszczona jest w stabilnej donicy, owiniętej organicznym materiałem, jutą co nadaje jej bardzo klimatyczny wygląd. Chcesz wprowadzić Świąteczny nastrój do swojego miejsca pracy? A może marzysz o pięknie udekorowanym stole w jadalni? Z naszą choinką nadasz swojej przestrzeni niepospolity, nastrojowy klimat.

Więcej
Choinka PE Naturalna

Urzekająca sztuczna Choinka PE Naturalna stworzona została z najwyższej jakości gałązek PE. Cechuje się niezwykłą trwałością, zachowa swój nienaganny kształt na lata. Bez obaw o brak miejsca o przechowywanie jej, jest naprawdę kompaktowych rozmiarów. Gałęzie drzewka mają piękny wielowymiarowy kolor. Choinkę umieściliśmy w stabilnej donicy pokrytej naturalnym materiałem jutą.

Więcej
Cyprys Brokat

Finezyjna sztuczna Choinka Cyprys Brokat powstała z najwyższej jakości gałązek PE. To, co ją wyróżnia to niezwykła trwałość. Gałązki zachowują swój kształt i nie odgniatają się.

Więcej
Cyprys Śnieżony

W typowy dla cyprysów sposób, gałęzie są postrzępione i skierowane ku górze. Aby nadać wyjątkowy, zimowy klimat pokryliśmy Nasz Cyprys sztucznym śniegiem. Drzewko umieszczone jest w stabilnej donicy, otulonej naturalnym materiałem jutą.

 

Więcej
Choinka PE Zielona

Urocza sztuczna Choinka PE Zielona powstała z gałązek PE. Spośród wielu jej zalet należy wymienić niezwykła trwałość. Jej Gałęzie zachowują swój kształt, będziesz mógł się nią cieszyć na długie lata. Drzewko bardzo dobrze się przechowuje, nie potrzeba na niego dużo miejsca.

Więcej
Choinka PE Zielona LED

Gałęzie choinki są w intensywnym, soczystym kolorze zieleni. Choineczka wygląda bardzo naturalnie. Drzewko umieściliśmy w stabilnej donicy owiniętej naturalnym materiałem jutą. W donicy znajduje się miejsce na baterie AAA.

Więcej
Tuja z szyszką

Urocza sztuczna choinka Tuja Szyszka wykonana została z gałęzi PE. To, co ja wyróżnia to niezwykła trwałość, jej gałęzie nie odgniatają się i nie niszczą. Zachowa swój nienaganny wygląd na lata. Na gałęziach naszej Tui znajdują się zachwycające, małe szyszki nadając całości efektownego wyglądu.

Więcej