Choinka sztuczna Deco Zielono Złota

Finezyjna sztuczna choinka Deco Zielono- Złota wykonana została z najwyższej jakości włoskiej żyłki. Żyłka ta została pokryta farbą, z delikatnym meszkiem imitującym zamsz. Choineczka jest bardzo trwała, zachowa swój kształt na lata.

Więcej
Wianek PE CH

Wianek jest najwyższej jakości, wykonany z bardzo trwałych gałązeczek PE. Jest ich tu aż 128! Główną ich zaletą jest spektakularna trwałość. Nie odgniatają się, zachowują swój nienaganny wygląd na wiele lat. Dodatkowo, gałązki PE w idealny sposób odzwierciedlają wygląd naturalnych gałęzi drzew iglastych.

Więcej
Wianek śnieżony PE CH

Nasz Wianek jest najwyższej jakości, wykonany z bardzo trwałych gałązeczek PE. Jest ich tu aż 128! Główną ich zaleta jest spektakularna trwałość. Nie odgniatają się, zachowują swój nienaganny wgląd na wiele lat. Dodatkowo, gałązki PE w idealny sposób odzwierciedlają wygląd naturalnych gałęzi drzew iglastych.

Więcej
Śneg w Spray’u – SANTA SNOW US

Śnieg Santa Nieve jest produktem służącym do dekorowania większości powierzchni. Użyj sprayu do śnieżnego zaakcentowania Twojej sztucznej choinki, wieńca czy girlandy. Daj ponieść się fantazji! Jeśli znudziła Ci się Twoja zielona sztuczna choinka, w prosty sposób możesz ją szybko nadać jej nowego charakteru poprzez przyozdobienie jej naszym sztucznym śniegiem w aerozolu. Pięknie przyozdobi okna i lustra, nadając Twojemu domu niezwykłego, magicznego charakteru.

Więcej