Piękna Jodła, urokliwa Sosna a może wyjątkowy Świerk?
Z pewnością w naszym sklepie znajdziesz swoje wyjątkowe drzewko Bożonarodzeniowe. Mamy w swojej ofercie wiele wariantów choinek o klasycznym kształcie, nawiązującym do ich leśnych odpowiedników.
Proponujemy również modele nietuzinkowe, bogato zdobione dla poszukujących oryginalnych propozycji, np. oszroniona Choinka Anna, Choinka Julia czy Choinka Borys.

 

Więcej

Jesteś wielbicielem białych Świąt, a za oknem znowu szaro? Wybierz choinkę w kolorze białym, subtelnie oszronioną lub w całości pokrytą sztucznym śniegiem. Dla uzyskania naturalnego, a jednocześnie spektakularnego efektu użyliśmy naszego certyfikowanego, niepalnego sztucznego śniegu sprowadzanego z USA.

Niech się staną piękne i zawsze białe Święta niczym z zimowej baśni, bez względu na aurę za oknem.

 

Nasze choinki wykonane są z folii choinkowej. Materiał ten powodzeniem od lat stosowany jest do tworzenia nie tylko choinek, ale i też girland oraz wianków świątecznych. Choinka wykonana z foli choinkowej jest bardzo trwała, będziesz mógł się nią cieszyć przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu tego materiału możemy odzwierciedlić w idealny sposób kolor naturalnych drzew występujących w przyrodzie. Bezproblemowe jest również jej rozkładanie i modelowanie, w szybki sposób nadasz jej preferowany kształt.

 

Sprawdź naszą ofertę, znajdziesz tam kilkadziesiąt wzorów o wysokościach do wyboru już od 20 cm aż do 3 metrów wysokości.

Do wszystkich choinek dołączamy solidny stojak w zestawie, nie musisz się martwić o stabilność drzewka.

 

Spraw, aby Twoje Święta były jedyne w swoim rodzaju bez względu na budżet, jakim dysponujesz. Każdy znajdzie w naszym sklepie ta jedną, jedyną choinkę dopasowaną do swoich potrzeb.

Wyświetlanie 1–21 z 30 wyników