Bez czego nie wyobrażamy sobie Świąt?

Oczywiście bez pięknej i urokliwej Choinki Bożonarodzeniowej. W każdym domu znajdzie swoje wyjątkowe miejsce. Czy elegancko udekorowana efektownymi i modnymi ozdobami, czy też przystrojona sentymentalnymi dekoracjami, które są z nami od pokoleń. Nie ważne, ważne jest to, co znaczy. A znaczy wiele, bo to symbol jedynych i niepowtarzalnych Świąt.

Więcej

Pojawienie się drzewka iglastego na czas Świąt Bożego Narodzenia w domach zapoczątkowane zostało już w wieku XVI. Pierwsze wzmianki, mówią, że tradycja dekorowania drzewka iglastego powstała w Alzacji w północno-wschodniej Francji. Bardzo ten pomysł spodobał się Marcinowi Lutherowi i został przejęty w protestanckich Niemczech. Nieco później tradycja drzewka świątecznego została przejętą również przez katolików w całej Europie. Tradycyjnie takie drzewko dekorowano orzechami, kłosami zbóż, suszonymi owocami, piernikami oraz własnoręcznymi ozdobami z papieru.

 

Ciekawostką jest to, że początkowo choinki wieszane były „do góry nogami” podwieszone do sufitu, czubkiem do dołu.

 

Drzewo iglaste nie tylko w kulturze europejskiej jest uznawane za symbol życia i jego odrodzenia.

 

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz wybór spośród wielu wariantów choinek. Choinki klasyczne z folii PVC, spektakularne choinki z gałązkami PE, choinki na naturalnym pniu wprost z lasu, oryginalne choinki z żyłki, choinki ośnieżone oraz nawet choineczki w klimacie EKO z naturalnego drewna.

 

Jedno jest pewne, kochamy to, co robimy. Zależy nam na tym, żeby każdy odnalazł magię Świąt dzięki naszym produktom. W naszym sklepie znajdziesz prawie 60 różnych modeli choinek oraz wiele wariantów ich wysokości co daje setki kombinacji. Jest z czego wybierać!

 

Sztuczna choinka to doskonały wybór na lata. Spędzisz z nią niejedne Święta Bożego Narodzenia, możesz ją wielokrotnie wykorzystać. Poza tym jest to bardzo praktyczny wybór, nie musisz martwić się opadającymi igłami na podłodze. Nasze choinki sztuczne łatwo rozłożysz i wymodelujesz w preferowany przez siebie sposób.

 

Mała choinka na biurko czy też ogromna i spektakularna do salonu XXL? Choinka super Slim, aby wszędzie się zmieściła, a może choinka na wysokim pniu, aby była bezpieczna dla Twojego pupila? Proponujemy choinki o wysokości już od 20 cm do nawet 3 m wysokości.
Na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania.

 

Spraw, aby Twoje Święta były niepowtarzalne dzięki naszej pięknej choince sztucznej.

Wyświetlanie 1–21 z 66 wyników