Niebanalna propozycja na Gwiazdkową ozdobę, która nie tylko jest bardzo urodziwa, ale i jest przy tym bardzo praktyczna.

Choinki na pniu już od lat cieszą się ogromną popularnością. Nasi klienci często decydują się na właśnie ten rodzaj świątecznego drzewka.

Dlaczego tak jest? Może to przez naturalny Pień wprost z lasu na, którym jest osadzona? Może przez swoją praktyczność, bo sprawdza się idealnie w domach z małymi dziećmi bądź pupilami? Niezaprzeczalnie tak jest. My jednak uważamy, że to przez to, że można zmieścić pod nią górę wspaniałych świątecznych prezentów, które sprawią wiele radości całej rodzinie.

 

Więcej

W naszym asortymencie znajdziesz spory wybór choinek na pniu. Abu dodać im jeszcze większego uroku, drzewka przyozdabiamy sztucznym śniegiem, naturalnymi szyszkami, unikatową jarzębiną czy migoczącym w świetle brokatem.

 

Do wyboru różne opcje wysokości, już od 100 cm aż do 220 cm.

 

Bez obaw o stabilność drzewka. Wszystkie nasze choinki na pniu umieszczone są w solidnej, specjalnie dociążonej donicy. Dodatkowo, aby całość prezentowała się jeszcze bardziej nastrojowo, donicę owinęliśmy naturalnym materiałem, jutą.

 

Choinki na Pniu to świetny wybór także do mniejszych powierzchni. Jeśli nie dysponujesz wielkim metrażem, nie musisz rezygnować z pięknej ozdoby Świątecznej. Dzięki osadzeniu choinki na naturalnym pniu otrzymujemy bardziej spektakularny efekt. Choinka ta jest bardzo kompaktowa przy przechowywaniu, po złożeniu nie zajmuje cennego miejsca.

 

Daj się zauroczyć Choince na Pniu Śnieżonej czy bogato zdobionej Choince na Pniu z Jarzębiną i szyszkami. Sprawdź również nasze nowości Świerk na Pniu w dwóch kolorach.

Niech te Święta staną się niezapomniane z naszą Choinką Na Pniu.