Każdy uwielbia śnieżno-biały krajobraz za oknem w czasie Świąt.

Ulice i domy przytulnie okryte białą kołderką, to bardzo nastrojowy widok, który jest szczególnie miły dla oka w czas Bożego Narodzenia. A co jeśli za oknem jest + 10 stopni a Ty zastanawiasz się, jaka to pora roku?

Dla wszystkich tęskniących za prawdziwą zimą i lubiących zjawiskowe dekoracje proponujemy nasze niezwykłe białe choinki. Możesz wybierać spośród choinek w idealnie białym kolorze, choinek pokrytych sztucznym śniegiem czy choinek z dyskretnym białym efektem tylko na końcówkach gałązek. Oryginalna propozycja na dekorację Twojego domu w cudowny czas Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej

Do produkcji naszych białych i ośnieżonych choinek używamy wyłącznie bardzo dobrych materiałów, co zapewnia, że to sprawdzony wybór na lata.

 

Choinki wykonane są w zależności od modelu, z : bardzo solidnej folii choinkowej, gałązek PE oraz żyłki. Mamy również w ofercie choinki zielone idealnie ośnieżone białym, sztucznym śniegiem.  Nasze choinki są bardzo trwałe. Odpowiednio przechowywane będą cieszyć przez długi czas.

 

Pamiętaj, aby po skończonym sezonie świątecznym, choinkę zabezpieczyć przed działaniem czynników zewnętrznych. Najlepiej zrobisz to, chowając ją ostrożnie do zamkniętego kartonowego pudełka.

 

Do każdej choinki dołączony jest stabilny stojak. Do choinek wykonanych z białej folii choinkowej dołączamy pasujący, biały stojak.

 

Dekorowanie białej choinki sprawia wiele satysfakcji, możliwości na wyjątkową kompozycję jest naprawdę wiele. Wystarczy, że wykorzystasz swoją kreatywność i dasz ponieść się fantazji.

 

Białe choinki pięknie będą prezentować się z ozdobami w kontrastujących kolorach: czerwonym, granatowym, a nawet czarnym. Takie ozdoby w jednym, zdecydowanym kolorze będą idealnie się wyróżniać na białym tle.
Preferujesz bogactwo koloru i nie lubisz nudy? Wybierz ozdoby w każdym kolorze tęczy. Twoja choinka będzie efektowna i wesoła.

 

Lubisz elegancję i minimalizm? W Twoim domu dominuje styl glamour? Możesz użyć dekoracji choinkowych tylko w białym i srebrnym kolorze, tworząc monochromatyczną kompozycję. Efekt będzie jednocześnie szlachetny i subtelny.

 

Choinki z białej folii choinkowej to niezaprzeczalnie nietuzinkowa dekoracja. Naszym zdaniem najpiękniej prezentuje się w nocy, oświetlona lampkami choinkowymi, przy zgaszonym świetle. Przekonaj się sam!