Uwielbiasz radosny okres oczekiwania na Święta?

Kochasz dekorować swój dom, efektownie przystrajać choinkę… ale nie znosisz uciążliwego rozplątywania światełek choinkowych? Nikt tego nie lubi. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

Znajdziesz u nas wyjątkowe choinki sztuczne o jakości Premium ze wkomponowanym systemem światełek. Jest to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie. Teraz dekorowanie choinki to tylko i wyłącznie prawdziwa przyjemność.

Więcej

Sprawdź naszego Świerka PE Gęstego Lux LED, zaskakującego niezwykle bujnym kształtem i obfitością gałęzi. A może wolisz wyjątkowo naturalnego Świerka PE Alaska LED nawiązującego swoim wyglądem do okazów porastających dziewicze tereny Alaski?

 

Dla wielbicieli minimalistycznych i efektownych dekoracji mamy kompaktową choinkę Zieloną PE LED, odstępną już od 28 cm.

 

Nasze choinki LED wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Połączyliśmy ze sobą solidne gałązeczki PE, które wiernie oddają wygląd i kształt naturalnych gałązek drzewek iglastych. Dodatek gałązek z trwałej folii choinkowej (umieszczonych tylko od wewnętrznej strony drzewka) zadba o dodatkową objętość drzewka.

 

Dla Twojego komfortu rozkładanie naszych choinek LED jest niezwykle proste. Gałęzie umieszczone są na specjalnych zawiasach. Wystarczy, że połączysz ze sobą poszczególne części choinki. PE są miękkie w dotyku. Same gałęzie od wewnętrznej strony choinki Modelowanie choinki jest bardzo komfortowe. Gałązki owinęliśmy specjalną nicią, bez obaw o ewentualne zadrapania. Dyskretna nić jest niewidoczna, jest w kolorze choinki.

 

Choinki LED umieszczamy na solidnych, metalowych stojakach. Stabilność drzewka gwarantowana. Małe choineczki LED umieszczane są w nastrojowo otulonych materiałem jutowym doniczkach. Daje to naprawdę uroczy efekt.

 

Lampki LED są gęsto rozłożone na całej choince. Całość kompozycji prezentuje się bardzo efektownie. Teraz wystarczy, że umieścisz na niej swoje ulubione ozdoby świąteczne i dekorowanie choinki zajmie naprawdę niewiele czasu.

 

Dodatkowe informacje o poszczególnych produktach znajdziesz w ich opisach.

 

Niech nasza choinka LED zabłyśnie w Twoim domu i rozświetli Twoje Święta!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3