Za oknem pochmurna, szara aura a Ty marzysz o urzekających, śnieżnych Świętach?

Dla wszystkich miłośników idealnie białej, zimowej aury mamy nasze wyjątkowe choinki ośnieżone.

Choinki pokryte sztucznym śniegiem od lat cieszą się niegasnącą popularnością. Cenione są za nastrojowy efekt uginających się pod ciężarem świeżo obsypanych śnieżnym puchem gałęzi.

Więcej

Dla uzyskania tego bardzo naturalnego efektu, choinki pokryliśmy certyfikowanym sztucznym śniegiem, który sprowadzamy z USA. Ponieważ w procesie produkcji jest używana minimalna ilość wody, dodaliśmy również specjalny środek zapobiegający ewentualnemu rdzewieniu.

 

Choinki ośnieżone wykonujemy w zależności od modelu, z najlepszej jakościowo folii choinkowej, oraz trwałych gałązek PE. Choinki łatwo się modelują, szybko nadasz im preferowany kształt. Do każdej choinki dołączony jest stabilny stojak.

 

W naszej ofercie znajdziesz różnego typu choinki na różne potrzeby.
Mamy unikalne choinki na prawdziwym pniu. Sprawdź naszego Świerka Śnieżonego Na Pniu lub Choinkę Sztuczną na Pniu Śnieżoną. Drzewka osadzone są na naturalnym pniu umieszczonym w doniczkach otulonych jutowym materiałem.

 

Jeśli szukasz pięknej choinki, a niekoniecznie dysponujesz dużą przestrzenią nasza Choinka Sztuczna Tuja Śnieżona i Jodła Slim Śnieżona na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Dzięki swoim wymiarom sprawdzi się nawet na niewielkiej przestrzeni.

 

Poszukujesz imponującej choinki, która zachwyci wszystkich? Zwróć uwagę na naszego Świerka Gęstego Śnieżonego i Świerka PE Śnieżonego. Cechują się imponującą ilością gałęzi, drzewka prezentują się niezwykle okazale. Te choinki robią wrażenie!

 

Szukasz kompaktowej choineczki na biurko, stolik nocny czy parapet? Zobacz nasze choineczki dostępne już od 20 cm, np. Choinke Deco Śnieżoną, Cyprysa Śnieżonego. Dzięki nim stworzysz niebanalną dekorację w łatwy sposób. Choineczki nie wymagają dekorowania i mogą stanowić samodzielną dekorację.

 

Przenieś się w te Święta do zaczarowanej, zimowej scenerii niczym z zimowej Baśni dzięki naszym ośnieżonym choinkom!