Szukasz oryginalnej choinki? Choinka żyłkowa z pewnością jest ciekawą alternatywą dla klasycznych choinek.

Choinki z tej grupy produktów wykonane są z najwyższej jakości włoskiej żyłki. Drzewka świąteczne wykonane z tego materiału prezentują się bardzo unikatowo. Charakteryzuje się niezwykłym, bardzo puchatym wyglądem, daje to niezaprzeczalnie spektakularny efekt bujnych gałęzi. Choinki żyłkowe cechują się również niewielką wagą. Ich kolejną zaletą jest to, że są bardzo plastyczne w modelowaniu. W prosty i szybki sposób możesz nadać im oczekiwany kształt.

 

Więcej

Odpowiednio przechowywana, sprawi radość przez wiele lat. Pamiętaj, po skończonym sezonie świątecznym, schowaj ją z powrotem do pudełka, aby uniknąć ewentualnych odgnieceń. Choinki dostępne są w wysokościach już od 20 cm do 250 cm. Do każdej choinki dołączony jest solidny, stabilny stojak.

 

Zachwyć się przeuroczą małą choinkę Deco, która przyozdobi każdy stół, biurko w pracy czy inną niewielką powierzchnię. Choineczki te pokryte są pięknie mieniącym się złotym lub srebrnym brokatem. Mimo, że zdjęcia tego nie oddają, gwarantujemy spektakularny efekt migoczącego brokaciku. Zwłaszcza w sztucznym świetle! Dostępna jest również wersja pokryta sztucznym śniegiem.

 

Uzupełnieniem ich oryginalnego wyglądu jest naturalna, drewniana podstawka, na której choineczka jest umieszczona. Do wyboru drzewka w bardzo korzystnej cenie o wysokościach do wyboru 20 cm oraz 30 cm. Stwórz z ich pomocą niebanalną kompozycję, postaw kilka obok siebie i stwórz nietuzinkową dekorację.

 

Z klasycznych choinek żyłkowych polecamy Choinkę Żyłkową Zieloną, Choinkę z Rozczepianymi Końcami oraz Choinkę Żyłkową z białymi końcami. Wszystkie te świąteczne drzewka sztuczne pięknie się prezentują. Bujność ich gałęzi jest spektakularna. Nawet niewielka ilość ozdób będzie się na nich efektownie prezentować. Choinki te mają bardzo sprężyste i delikatne w dotyku igiełki. Bez obaw o zadrapania.

 

Zobacz naszą ofertę, a w niej, również alternatywne, nieco bardziej oryginalne propozycje. Daj się oczarować choince Borys o wyjątkowo spektakularnym wyglądzie, a może nietuzinkowa choinka Julia skradnie twoje serce w te Święta?