Girlanda Świerk PE

Pierwszorzędnej jakości girlanda to niebanalny i efektowny pomysł na dekorację twojego domu. Stylowo ozdobi balustradę schodów, okno czy inną wybraną przez Ciebie przestrzeń. Girlanda jest gęsta, ale jest na niej wystarczająco dużo miejsca, aby można było ją przyozdobić w wybrany przez siebie sposób. Jest niezwykle prosta w modelowaniu. Udekoruj ją bombkami, nastrojowymi lampkami lub kokardami. Opcji jest naprawdę dużo i zależą tylko od Twojej kreatywności, daj ponieść się świątecznemu nastrojowi!

Więcej
Girlanda Świerk PE Lux

Do jej wykonania użyliśmy niezwykle trwałych gałązek PE. Cechują się one bardzo naturalistycznym wyglądem. Są wręcz nie do odróżnienia od gałązeczek drzew iglastych występujących w przyrodzie. Gałązki nie tylko kształtem przypominają te naturalne. Zjawiskowy jest ich kolor, wchodzący w oliwkowy odcień. Całość została umocowana na solidnym drucie. Dzięki temu jest bardzo komfortowy w modelowaniu i prezentuje się bardzo estetycznie.

Więcej
Girlanda sztuczna standard gęsta

Girlanda Standard Gęsta bezbłędnie sprawdzi się jako dekoracja balustrady schodów. Możesz przyozdobić ją bombkami, stylowymi kokardami oraz światełkami.
Stwórz piękną kompozycję i zawieś ją nad oknem. Pięknie będzie się prezentować z niezwykle modnymi kurtynami świetlnymi LED. Jest to wyjątkowo prosta do wykonania, ale jednocześnie bardzo urokliwa dekoracja.

Więcej
Wianek Świerk

Nasz wianek powstał z gałązek nawiniętych w okrąg za pomocą solidnego drutu. Kształtem przypomina koronę, ma bardzo trójwymiarowy wygląd. Jego gałązki można łatwo w dowolny sposób modelować. Gałązki wianka mają piękny, nasycony kolor zieleni. Również ich kształt jest unikalny.

Więcej