Girlanda sztuczna Promo

Choinka już jest. Teraz szukasz czegoś, co ją uzupełni? Piękna Girlanda Świąteczna o długości 200 cm. Wykonana jest z najwyższej jakości folii choinkowej, która z powodzeniem stosowana jest do produkcji zarówno girland, jak i drzewek Bożonarodzeniowych. Cechuje ją niezwykła trwałość, zachowa swój nienaganny kształt na lata.

Więcej
Wianek Świerk PE

Wianek Świerk PE jest bardzo gęsty, ale z powodzeniem zmieścisz na nim dodatkowe dekoracje. Aby dodać mu własnego, niepowtarzalnego stylu umieść na nim bombki, kokardy czy też inne ulubione świąteczne dodatki. Ma klasyczną i elegancką formę, dzięki temu stanowi doskonałe tło do indywidualnych dekoracji.

Więcej
Wianek Świerk PE LUX

Wianek ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Zastosowaliśmy 100% gałązki PE. Cechują się one bardzo realistycznym wyglądem. Do złudzenia przypominają naturalne gałązki drzew iglastych występujących w przyrodzie. Mają wyjątkowy kolor, intensywnie oliwkowy zielony kolor. Całość została spleciona razem za pomocą solidnego drutu. Dzięki temu drut w zupełności jest niewidoczny, dodatkowo wianek jest komfortowy w modelowaniu, bez obaw o zadrapania.

Więcej