Choinka sztuczna Deco Złota

Wyjątkowa sztuczna Choinka Deco Złota została stworzona z pięknej, zielonej żyłki. Jest nie tylko atrakcyjna, ale i praktyczna. Choineczka jest bardzo lekka, a zarazem stabilna. Bez obaw o zadrapania, jest bardzo delikatna w dotyku. Bardzo łatwo się przechowuje, nie zabierze cennego miejsca.

Więcej
Choinka sztuczna Deco Srebrna

Unikalna sztuczna Choinka Deco Srebrna powstała z najwyższej jakości, włoskiej żyłki. Wśród wielu zalet należy wymienić trwałość oraz niezwykłą lekkość. Drzewko jest niewielkich wymiarów, przez co bez problemu się przechowuje.

Więcej
Choinka sztuczna Deco Śnieżona

Urocza sztuczna choinka Deco Śnieżona powstała z najwyższej jakości, zielonej żyłki. Choinka cechuje się trwałością oraz wyjątkowo małą wagą. Bez obaw o miejsce do przechowywania, nasza choinka jest niewielkich wymiarów.

Więcej
Wianek China PE

Wianek China PE stworzony został z niezwykle trwałych gałązek PE. Gałązki PE są uznawane za najtrwalszy materiał do produkcji m.in. choinek sztucznych, girland oraz wianków. Uzupełnieniem kompozycji są gałązki foliowe najwyższej jakości folii choinkowej. Dla zachowania niezwykłej trwałości całość połączyliśmy je ze sobą za pomocą solidnego drutu.

Więcej
Wianek Łezka

Nasz wianek powstał z gałązeczek połączonych za pomocą solidnego drutu. Jak sama nazwa wskazuje, kształtem przypomina łezkę. Można go w prosty sposób wymodelować, nadając mu pożądany kształt. Gałązki naszego wianka swoim kształtem i kolorem odzwierciedlają gałązki naturalnych drzew iglastych. Wianek nie sprawia kłopotów przy przechowywaniu, nie odgniata się i nie zajmuje wiele miejsca.

Więcej