Girlanda Świerk

Godna podziwu sztuczna Girlanda Świerk wykonana jest w całości z najwyższej jakości folii choinkowej. Materiał ten charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Girlanda cechuje się swobodą w modelowaniu oraz łatwością w przechowywaniu, będzie można cieszyć się nią przez wiele lat.

Więcej
Girlanda sztuczna Śnieżona

Uwielbiasz białe Święta? My też. Zjawiskowa sztuczna Girlanda Śnieżona wygląda jak wyjęta wprost z zimowego, górskiego krajobrazu. Efekt ten, uzyskaliśmy poprzez indywidualne pokrycie każdej girlandy sztucznym śniegiem. Ten certyfikowany, niepalny śnieg sprowadzamy z USA. Nasza Girlanda Śnieżona została stworzona z najwyższej jakości grubszej folii choinkowej.

Więcej
Sztuczny Śnieg w proszku Snow Flock Pro Decor

Substancja klejąca zawarta w produkcie jest aktywowana przez wodę. Należy najpierw delikatnie zmoczyć wodą obiekt, który będzie stosowany Snow Flock. Najlepiej użyć do tego atomizera z wodą. Następnie obsypać sztucznym śniegiem. Proponujemy użycie sitka, za pomocą którego obsypiemy śnieżony przedmiot, da to największą kontrolę nad ilością użytego produktu oraz najbardziej naturalny efekt.

Więcej